Skip to main content

View Outside Body

  • General
  • Outside Body Appointees
Name:
Standing Advisory Council on Religious Education agreed Syllabus Conference
Start Date:
15/05/2013
Address:
No Contact Details Found
Max No of Representatives:
5
Representation(s) Compulsory Y/N:
N
Representation Length (Term of Office):
12 Months
There are Currently 0/5 appointments vacant
FullnameFromDateToDateDetails
Change page:
 Page 1 of 1, items 1 to 5 of 5.
Councillor Alex Samuels 19/05/2021 
Councillor Joshua McKeith 23/09/2020 
Councillor Louise Farthing 18/05/2016 
Councillor Patricia Smith 19/05/2021 
Councillor Tracy Dodds 19/05/2021